Mecz Sampdoria - Fiorentina zakończony wynikiem 0-2

Sampdoria - Fiorentina, wynik końcowy 0-2. W dniu 2022-11-06 14:00 na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris odbył się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 13 pomiędzy Sampdoria a Fiorentina.

Pierwsza część spotkania między Sampdoria a Fiorentina zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

 

Gole strzelali: G. Bonaventura 4' 0-1 Dodô N. Milenković 58' 0-2 C. Biraghi

Żółte kartki Sampdoria: Mehdi Léris 25'

Żółte kartki Fiorentina:

Czerwone kartki Sampdoria:

Czerwone kartki Fiorentina:

Sędzią głównym tego spotkania był Livio Marinelli, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Sampdoria zmierzy się już z Torino, następne spotkania z drużynami Lecce i Sassuolo a Fiorentina zmierzy się z Salernitana. Następne mecze zagra z drużynami AC Milan i Monza.

Oddani kibice z zapałem śledzą fascynujące potyczki ligi Serie A. Ciekawe futbolowe drużyny i zawodnicy jak Mehdi Léris stale sprawiają własnym stałym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Potyczki między zawodnikami ligowymi okazują się nader bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż potyczki nie są warte uwagi. Nieustannie obserwujemy brutalne sytuacje na faul, widowiskowe asysty czy bramki, które dodają wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić spotkania sportowe emocjonującej ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Sampdoria i Fiorentina jak ich udział w lidze Serie A gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadio Comunale Luigi Ferraris.