Spotkanie pomiędzy Genoa oraz Lecce zakończone wynikiem 2-1 dnia 2024-01-28 11:30

Dzisiaj na Stadio Comunale Luigi Ferraris odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Genoa i Lecce w ramach 22. kolejki Serie A. Zespoły stoczyły zaciętą walkę, która zakończyła się zwycięstwem Genoi 2-1. Wynik na przerwę był korzystny dla Lecce, które prowadziło 1-0, jednak Genoa zdołała odwrócić losy spotkania i wywalczyć cenne trzy punkty.

Relacja z meczu Genoa vs Lecce

Dzisiaj 28 stycznia 2024 roku o godzinie 11:30 na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Genoa a Lecce w ramach 22. kolejki Serie A.

Po pierwszej połowie gospodarze przegrywali 0-1 po bramce strzelonej przez N. Krstovića w 31. minucie, po asyście V. Gendreya.

Sytuacja się jednak odmieniła w drugiej połowie, gdy M. Retegui w 70. minucie wyrównał wynik na 1-1. Chwilę później, w 76. minucie, C. Ekuban zdobył bramkę dającą prowadzenie Genoi 2-1, po asyście M. Retegui.

W trakcie meczu N. Krstović otrzymał żółtą kartkę w 57. minucie, a Ylber Ramadani z Lecce został upomniany w 90. minucie.

Następne mecze dla Genoi to starcia z Empoli, Atalantą i Napoli, natomiast Lecce zmierzy się z Fiorentiną oraz Bologną.

Atmosfera na stadionie była niesamowicie emocjonująca, a kibice niecierpliwie czekali na kolejne akcje swoich ulubionych drużyn.

Pomimo napiętej sytuacji na boisku, sędzia główny Luca J. Pairetto zdołał utrzymać kontrolę nad meczem.

Wygrana Genoi nad Lecce z pewnością wpłynie pozytywnie na morale zawodników oraz kibiców.