Spotkanie Cagliari - Sampdoria dnia 2021-10-17 10:30 - wynik końcowy 3-1

Cagliari - Sampdoria wynik 3-1. Dnia 2021-10-17 10:30 na stadionie Unipol Domus odbył się mecz ligi Serie A kolejki 8. Zmierzyły się Cagliari i Sampdoria.

Pierwsza połowa meczu między Cagliari oraz Sampdoria zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: João Pedro 4' 1-0 K. Baldé M. Cáceres 74' 2-0 M. Thorsby 82' 2-1 F. Caputo João Pedro 90' 3-1 N. Nández

Żółte kartki Cagliari: Andrea Carboni 13' Alessandro Deiola 55' Kevin Strootman 86' Leonardo Pavoletti 90'

Żółte kartki Sampdoria: Morten Thorsby 51' Maya Yoshida 59'

Czerwone kartki Cagliari:

Czerwone kartki Sampdoria:

Główny sędzia spotkania - Matteo Marchetti, Italy. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Cagliari stanie naprzeciw Fiorentina, następne spotkania z drużynami AS Roma i Bologna. Kolejno natomiast Sampdoria z Spezia. Następne mecze zagra z drużynami Atalanta i Torino.

Coraz częściej wierni fani piłki nożnej śledzą niezwykle interesujące potyczki, które mają miejsce w lidze Serie A. Fascynujące piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak m.in. Andrea Carboni Morten Thorsby częstokroć zaserwowały fantastycznym kibicom mnóstwo emocji. Przyciągające uwagę zmagania między piłkarzami okazują się nieustępliwe, nie często zdarza się, iż są to zmagania usypiające. Nieprzerwanie obserwujemy idealnie wyliczone asysty oraz gole, nieczyste sytuacje z faulem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego względu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Serie A. Cagliari oraz Sampdoria i ich udział w lidze Serie A gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Unipol Domus.