Cagliari - Genoa, wynik meczu - 2-1

W meczu 11. kolejki Serie A drużyny Cagliari i Genoa spotkały się na boisku Unipol Domus. Mimo bramkowego impasu na przerwę, emocje sięgnęły zenitu w drugiej połowie. Ostatecznie, po zaciętym starciu, Cagliari odniosło zwycięstwo z wynikiem 2-1. Wynik na przerwę pozostał bezbramkowy, a dogrywka oraz rzuty karne nie były konieczne. Mecz sędziował Marco Guida z Włoch.

Relacja z meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Cagliari i Genoa

Na malowniczym stadionie Unipol Domus odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Serie A - Cagliari i Genoa. Mecz ten z pewnością nie zawodził fanów piłki nożnej, oferując pełen emocji widowiskowy pojedynek.

Po pierwszej połowie meczu, wynik na tablicy świetlnej utrzymywał się na poziomie 0-0, jednak druga połowa przyniosła ze sobą wiele emocji. N. Viola z drużyny Cagliari otworzył wynik meczu strzelając bramkę w 48 minucie, wykorzystując genialną asystę od G. Oristanio. Jednakże Genoa odpowiedziała szybko, wyrównując wynik na 1-1 po bramce zdobytej przez A. Guðmundsson w 51 minucie. Mecz osiągnął punkt kulminacyjny w 69 minucie, kiedy G. Zappa ponownie wprowadził drużynę Cagliari na prowadzenie, zdobywając bramkę po asyście A. Petagny.

W trakcie meczu widzowie byli świadkami kilku emocjonujących sytuacji, które ostatecznie zakończyły się wynikiem 2-1 na korzyść drużyny Cagliari. Warto również podkreślić, że sędzią spotkania był Marco Guida, który skutecznie zarządzał przebiegiem meczu.

Mecz nie obył się bez kartek, bowiem zarówno drużyna gospodarzy, jak i przeciwnicy otrzymali żółte kartki. Edoardo Goldaniga, Simone Scuffet, Andrea Petagna oraz Nicolas Viola z Cagliari, a także Ruslan Malinovskyi i Albert Guðmundsson z Genoa zostali ukarani żółtymi kartkami za swoje występy na boisku.

Po tym emocjonującym spotkaniu, drużyna Cagliari zmierzy się w kolejnych meczach z zespołami Juventus, Monza i Lazio, natomiast Genoa stanie do rywalizacji z Veroną, Frosinone i Empoli.