Dnia 2021-12-22 17:30 odbył się mecz pomiędzy AS Roma i Sampdoria: wynik 1-1

W dniu 2021-12-22 17:30 na stadionie Stadio Olimpico odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły AS Roma i Sampdoria.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy AS Roma a Sampdoria wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: E. Shomurodov 72' 1-0 M. Gabbiadini 80' 1-1

Żółte kartki AS Roma:

Żółte kartki Sampdoria: Bartosz Bereszyński 44' Wladimiro Falcone 60' Kristoffer Askildsen 61'

Czerwone kartki AS Roma:

Czerwone kartki Sampdoria:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Giacomelli. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna AS Roma stanie naprzeciw AC Milan, następne spotkania z drużynami Juventus i Cagliari. Kolejno natomiast Sampdoria z Cagliari. Następne mecze zagra z drużynami Napoli i Torino.

Wielu fanów z dużym zapałem śledzi starcia ligi Serie A. Liczące się futbolowe drużyny z ligi i piłkarze jak Bartosz Bereszyński częstokroć zagwarantowały kapitalnym sympatykom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Nieustannie zdarzają się bezwzględne sytuacje z faulem, przepiękne asysty czy gole, które dodają smaczku całemu widowisku. Zmagania pomiędzy piłkarzami bywają bezkompromisowe, nie często bywa jednoznacznie, iż spotkania przynudzają. Dlatego więc warto przeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. AS Roma oraz Sampdoria jak ich udział w lidze Serie A gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadio Olimpico.