Dnia 2023-09-16 18:45 odbył się mecz Genoa - Napoli zakończony wynikiem 2-2

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Genoa a Napoli wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2023-09-16 18:45 na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris odbył się znakomity mecz ligi Serie A kolejki 4 pomiędzy Genoa a Napoli.

Gole strzelali: M. Bani 40' 1-0 K. De Winter M. Retegui 56' 2-0 K. Strootman G. Raspadori 76' 2-1 J. Cajuste M. Politano 84' 2-2 P. Zieliński

Żółte kartki Genoa: Koni De Winter 32' Mateo Retegui 33' Milan Badelj 75'

Żółte kartki Napoli: Eljif Elmas 1' Jens Cajuste 78'

Czerwone kartki Genoa:

Czerwone kartki Napoli:

Sędzią głównym tego spotkania był Michael Fabbri, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Genoa stawi czoła Lecce, następne spotkania z drużynami AS Roma i Udinese a Napoli z SC Braga. Następne mecze zagra z drużynami Bologna i Udinese.

Liczna grupa fanów futbolu z dużym zapałem śledzi poczynania, które odbywają się w lidze Serie A. Uzdolnione piłkarskie zespoły z tej ligi i zawodnicy jak Koni De Winter Eljif Elmas raz za razem zapewniają wyśmienitym sympatykom mnóstwo wrażeń. Obserwujemy bezwzględne faule kończące się żółtą kartką, spektakularne sytuacje podbramkowe czy asysty, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Cieszące oko walki pomiędzy zawodnikami są bardzo zaciekłe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, iż są to mecze nie warte uwagi. Dlatego też warto śledzić spotkania sportowe wyjątkowej ligi Serie A, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Udział takich popularnych drużyn jak Genoa i Napoli w lidze Serie A zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadio Comunale Luigi Ferraris.