Dnia 2023-01-16 19:45 na obiekcie Stadio Carlo Castellani odbył się mecz Empoli kontra Sampdoria zakończony wynikiem 1-0

Dnia 2023-01-16 19:45 na stadionie Stadio Carlo Castellani rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Serie A kolejki Regular Season - 18 pomiędzy Empoli a Sampdoria.

Po pierwszej połowie spotkania między Empoli a Sampdoria wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: T. Ebuehi 55' 1-0 R. Marin

Żółte kartki Empoli: Fabiano Parisi 41' Răzvan Marin 71' Ardian Ismajli 85' Guglielmo Vicario 90' Petar Stojanović 90'

Żółte kartki Sampdoria: Mehdi Léris 6' Ronaldo Vieira 29' Manolo Gabbiadini 31' Abdelhamid Sabiri 90' Filip Đuričić 90' Emil Audero 90'

Czerwone kartki Empoli:

Czerwone kartki Sampdoria:

Główny arbiter spotkania to Alberto Santoro, Italy. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Empoli stawi czoła Torino, następne spotkania z drużynami AS Roma i Spezia. Kolejno natomiast Sampdoria z Atalanta. Następne mecze zagra z drużynami Monza i Inter.

Kibice z zaangażowaniem śledzą starcia ligi Serie A. Mocne piłkarskie drużyny i zawodnicy jak Fabiano Parisi Mehdi Léris często zapewniły pierwszorzędnym fanom mnóstwo przeżyć. Trafiamy na bezwzględne sytuacje na faul zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między drużynami ligowymi są nader zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się ostatecznie, że są to spotkania nudne. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, przeglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Serie A i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Empoli i Sampdoria oraz ich udział w Serie A zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadio Carlo Castellani.