Sampdoria - Empoli, wynik spotkania 2-0

Sampdoria - Empoli zakończony wynikiem 2-0. W dniu 2022-02-19 14:00 na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris odbył się znakomity mecz ligi Serie A kolejki 26. Zmierzyły się ze sobą Sampdoria i Empoli.

Pierwsza połowa meczu między Sampdoria oraz Empoli zakończyła się 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

 

Gole strzelali: F. Quagliarella 14' 1-0 A. Candreva F. Quagliarella 29' 2-0 B. Bereszyński

Żółte kartki Sampdoria: Bartosz Bereszyński 42' Albin Ekdal 45' Antonio Candreva 65' Andrea Conti 74'

Żółte kartki Empoli: Nedim Bajrami 31' Kristjan Asllani 43'

Czerwone kartki Sampdoria:

Czerwone kartki Empoli:

Sędzią głównym tego spotkania był Antonio Rapuano, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Sampdoria stanie naprzeciw Atalanta, następne spotkania z drużynami Udinese i Juventus. Kolejno natomiast Empoli zmierzy się z Juventus. Następne mecze zagra z drużynami Genoa i AC Milan.

W dzisiejszych czasach liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Serie A. Liczące się zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Bartosz Bereszyński Nedim Bajrami bardzo często zagwarantowały swoim stałym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki między graczami bywają niezwykle zajadłe, bardzo rzadko okazuje się koniec końców, iż są to spotkania nie warte uwagi. Stale trafiamy na brutalne faule, przechodzące do historii asysty oraz sytuacje podbramkowe dodające wspaniałe przeżycia z meczu. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić widowiska sportowe profesjonalnej ligi Serie A. Sampdoria oraz Empoli oraz ich udział w Serie A zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadio Comunale Luigi Ferraris.