Spotkanie Sampdoria vs Venezia, wynik końcowy 1-1

Sampdoria vs Venezia, wynik końcowy 1-1. Dnia 2021-12-19 17:00 na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris odbył się mecz ligi Serie A kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Sampdoria oraz Venezia.

Pierwsza połowa meczu między Sampdoria i Venezia zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: M. Gabbiadini 1' 1-0 F. Caputo T. Henry 87' 1-1 A. Vacca

Żółte kartki Sampdoria: Emil Audero 81' Adrien Silva 88'

Żółte kartki Venezia: Francesco Forte 82'

Czerwone kartki Sampdoria:

Czerwone kartki Venezia:

Sędzią głównym tego spotkania był Rosario Abisso, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Sampdoria stanie naprzeciw AS Roma, następne spotkania z drużynami Cagliari oraz Napoli. Kolejno natomiast Venezia z Lazio. Następne mecze zagra z drużynami Salernitana oraz AC Milan.

Liczni kibice śledzą poczynania ligi Serie A. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. Emil Audero Francesco Forte niejednokrotnie zapewniły pierwszorzędnym fanom wrażenia sięgające zenitu. Trafiamy na bezlitosne sytuacje na faul zakończone bardzo często czerwoną kartką, książkowe asysty czy sytuacje podbramkowe dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Walki między piłkarzami z ligi są nader zajadłe, nie często bywa, iż są to zmagania drętwe. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Serie A oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Sampdoria i Venezia oraz ich udział w lidze Serie A gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadio Comunale Luigi Ferraris.