Bologna - Sampdoria, wynik spotkania: 2-0

Bologna - Sampdoria 2-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Bologna oraz Sampdoria wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2022-04-11 18:45 na stadionie Stadio Renato Dall'Ara rozegrał się znakomity mecz ligi Serie A kolejki 32. Zmierzyły się ze sobą Bologna i Sampdoria.

Gole strzelali: M. Arnautović 61' 1-0 M. Dijks M. Arnautović 76' 2-0

Żółte kartki Bologna: Mattias Svanberg 38'

Żółte kartki Sampdoria: Abdelhamid Sabiri 10' Alex Ferrari 59'

Czerwone kartki Bologna:

Czerwone kartki Sampdoria:

Główny sędzia meczu to Luca J. Pairetto, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Bologna stanie naprzeciw Udinese, następne spotkania z drużynami Inter i AS Roma. Kolejno natomiast Sampdoria z Verona. Następne mecze zagra z drużynami Genoa i Lazio.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni fani z zaangażowaniem śledzą fascynujące poczynania, które tyczą się ligi Serie A. Interesujące piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy jak Mattias Svanberg Abdelhamid Sabiri nieraz zaserwowały pierwszorzędnym fanom emocje zapadające w pamięć. Walki pomiędzy zawodnikami bywają nader nieustępliwe, nie często zdarza się, iż spotkania przynudzają. Nieprzerwanie obserwujemy niezwykłe bramki czy asysty, nieczyste sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. Zachęcamy, aby przeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Serie A, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Bologna oraz Sampdoria w lidze Serie A zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadio Renato Dall'Ara.