Spotkanie Fiorentina - Sampdoria, wynik końcowy 3-1

W dniu 2021-11-30 17:30 na obiekcie sportowym Stadio Artemio Franchi odbył się mecz ligi Serie A kolejki 15 pomiędzy Fiorentina a Sampdoria.

Pierwsza część spotkania między Fiorentina a Sampdoria zakończyła się 3-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

 

Gole strzelali: M. Gabbiadini 15' 0-1 A. Candreva José Callejón 23' 1-1 R. Sottil D. Vlahović 32' 2-1 G. Bonaventura R. Sottil 45' 3-1

Żółte kartki Fiorentina:

Żółte kartki Sampdoria: Manolo Gabbiadini 42' Omar Colley 74' Alex Ferrari 82'

Czerwone kartki Fiorentina:

Czerwone kartki Sampdoria:

Sędzią głównym tego spotkania był F. Dionisi. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Fiorentina zmierzy się już z Salernitana, następne spotkania z drużynami Benevento oraz Sassuolo a Sampdoria podejmie Genoa. Następne mecze zagra z drużynami Venezia oraz AS Roma.

Coraz częściej mnóstwo kibiców śledzi ekscytujące starcia, które tyczą się ligi Serie A. Ciekawe piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak Manolo Gabbiadini wielokrotnie zapewniły fantastycznym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Potyczki między piłkarzami ligowymi okazują się bardzo zażarte, niezwykle rzadko bywa, że zmagania nie są interesujące. Często zdarzają się wyśmienite bramki i asysty, ostre faule kończące się żółtym kartonikiem gwarantujące wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy, aby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych iśledzić widowiska sportowe ligi Serie A oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Fiorentina i Sampdoria jak ich udział w lidze Serie A gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadio Artemio Franchi.