Napoli vs Sampdoria, wynik spotkania 1-0

 

Pierwsza połowa spotkania między Napoli a Sampdoria zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-01-09 15:30 na obiekcie sportowym Stadio Diego Armando Maradona rozegrał się interesujący mecz ligi Serie A kolejki 21 pomiędzy Napoli a Sampdoria.

Gole strzelali: A. Petagna 43' 1-0

Żółte kartki Napoli:

Żółte kartki Sampdoria: Julian Chabot 45' Nicola Murru 90'

Czerwone kartki Napoli:

Czerwone kartki Sampdoria:

Sędzią głównym tego spotkania był Marco Di Bello, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Napoli zmierzy się już z Fiorentina, następne spotkania z drużynami Bologna i Salernitana. Kolejno natomiast Sampdoria zmierzy się z Torino. Następne mecze zagra z drużynami Juventus i Spezia.

Wierni kibice śledzą starcia ligi Serie A. Ciekawe drużyny piłkarskie z tej ligi i zawodnicy jak Julian Chabot raz za razem zapewniły wspaniałym miłośnikom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Zmagania między zawodnikami okazują się nader zażarte, nie często zdarza się koniec końców, że są to mecze statyczne. Natrafiamy na książkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule zakończone żółtą kartką, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy, żeby oglądać widowiska sportowe ligi Serie A, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Napoli oraz Sampdoria jak ich udział w lidze Serie A gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadio Diego Armando Maradona.