Na obiekcie Stadio Giuseppe Meazza odbyło się spotkanie Inter - Sampdoria: wynik końcowy 3-0

Dnia 2022-10-29 18:45 na obiekcie sportowym Stadio Giuseppe Meazza odbył się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 12 pomiędzy Inter a Sampdoria.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Inter i Sampdoria zakończyła się wynikiem 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

Gole strzelali: S. de Vrij 20' 1-0 H. Çalhanoğlu N. Barella 44' 2-0 A. Bastoni J. Correa 73' 3-0 F. Acerbi

Żółte kartki Inter: Alessandro Bastoni 63'

Żółte kartki Sampdoria: Gerard Yepes 19' Omar Colley 40' Filip Đuričić 52' Valerio Verre 57' Manolo Gabbiadini 61' Ronaldo Vieira 67'

Czerwone kartki Inter:

Czerwone kartki Sampdoria:

Sędzią głównym tego spotkania był Luca Massimi, Italy. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Inter zmierzy się już z Bayern Munich, następne spotkania z drużynami Juventus i Bologna natomiast Sampdoria zmierzy się z Fiorentina. Następne mecze zagra z drużynami Torino i Lecce.

Fani śledzą starcia, które startują w lidze Serie A. Mocne futbolowe drużyny i piłkarze jak Alessandro Bastoni Gerard Yepes nieustannie serwują swoim miłośnikom wiele wrażeń. Obserwujemy nieprzepisowe faule, przechodzące do historii asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Cieszące oko walki pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się bardzo zagorzałe, nie często zdarza się koniec końców, iż są to spotkania nie warte uwagi. To też warto oglądać widowiska sportowe znakomitej ligi Serie A, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Udział takich legendarnych zespołów jak Inter i Sampdoria z ligi Serie A gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadio Giuseppe Meazza.