Mecz Empoli - Sampdoria na stadionie Stadio Carlo Castellani: 0-3

 

Po pierwszej połowie meczu między Empoli i Sampdoria wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-3.

W dniu 2021-09-19 10:30 na obiekcie sportowym Stadio Carlo Castellani odbył się znakomity mecz ligi Serie A kolejki 4. Zmierzyły się ze sobą Empoli oraz Sampdoria.

Gole strzelali: F. Caputo 31' 0-1 A. Candreva F. Caputo 52' 0-2 B. Bereszyński A. Candreva 70' 0-3 F. Quagliarella

Żółte kartki Empoli: Szymon Żurkowski 59' Sebastiano Luperto 90'

Żółte kartki Sampdoria: Kristoffer Askildsen 73' Ernesto Torregrossa 87'

Czerwone kartki Empoli:

Czerwone kartki Sampdoria:

Główny sędzia meczu - Maurizio Mariani, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Empoli stawi czoła Cagliari, następne spotkania z drużynami Bologna oraz AS Roma natomiast Sampdoria zmierzy się z Napoli. Następne mecze zagra z drużynami Juventus oraz Udinese.

Liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki w lidze Serie A. Mocne piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak m.in. Szymon Żurkowski Kristoffer Askildsen często gwarantują wyborowym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Systematycznie obserwujemy wyjątkowe bramki oraz asysty, brutalne sytuacje na faul gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Zmagania między piłkarzami są niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to spotkania drętwe. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać spotkania piłkarskie popularnej ligi Serie A oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Empoli i Sampdoria i ich udział w Serie A zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadio Carlo Castellani.