Na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris miał miejsce mecz pomiędzy Sampdoria i Monza: 0-3

Sampdoria kontra Monza, wynik 0-3.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Sampdoria a Monza zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-3.

Dnia 2022-10-02 13:00 na obiekcie sportowym Stadio Comunale Luigi Ferraris odbył się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 8 pomiędzy Sampdoria a Monza.

Gole strzelali: M. Pessina 11' 0-1 P. Ciurria G. Caprari 67' 0-2 S. Sensi 90' 0-3 S. Birindelli

Żółte kartki Sampdoria: Jeison Murillo 18' Bartosz Bereszyński 22'

Żółte kartki Monza: Matteo Pessina 45' Dany Mota 48'

Czerwone kartki Sampdoria:

Czerwone kartki Monza:

Główny arbiter meczu to Giovanni Ayroldi, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Sampdoria stawi czoła Bologna, następne spotkania z drużynami AS Roma i Cremonese. Kolejno natomiast Monza z Spezia. Następne mecze zagra z drużynami Empoli i AC Milan.

Bardzo często wielu fanów śledzi poczynania, które dotyczą ligi Serie A. Liczące się piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak Jeison Murillo Matteo Pessina raz za razem sprawiają pierwszorzędnym fanom wiele wrażeń. Cieszące oko potyczki pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się nader bezkompromisowe, rzadko zdarza się ostatecznie, że mecze męczą fana. Obserwujemy przechodzące do historii asysty i bramki, nieczyste faule gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Serie A i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Sampdoria i Monza w lidze Serie A gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadio Comunale Luigi Ferraris.