Dnia 2022-05-22 16:00 na stadionie Stadio Giuseppe Meazza miało miejsce spotkanie Inter vs Sampdoria zakończone wynikiem 3-0

Dnia 2022-05-22 16:00 na obiekcie sportowym Stadio Giuseppe Meazza odbył się mecz ligi Serie A kolejki 38 pomiędzy Inter a Sampdoria.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Inter i Sampdoria wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.

 

Gole strzelali: I. Perišić 49' 1-0 N. Barella J. Correa 55' 2-0 H. Çalhanoğlu J. Correa 57' 3-0

Żółte kartki Inter: Nicolò Barella 29'

Żółte kartki Sampdoria: Maya Yoshida 5' Alex Ferrari 66'

Czerwone kartki Inter:

Czerwone kartki Sampdoria:

Główny arbiter meczu - Marco Di Bello, Italy. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Inter stawi czoła , następne spotkania z drużynami oraz a Sampdoria z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej zauważamy, iż liczni fani z dużym entuzjazmem śledzą niezwykle fascynujące potyczki ligi Serie A. Fascynujące zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak Nicolò Barella Maya Yoshida raz za razem sprawiają kapitalnym sympatykom emocje sięgające zenitu. Potyczki między drużynami są zażarte, nie często bywa, iż spotkania nas męczą. Obserwujemy wspaniałe asysty i gole, brutalne sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem, które zapewniają wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich iprzeglądać spotkania sportowe ligi Serie A oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich lubianych drużyn jak Inter i Sampdoria z ligi Serie A zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadio Giuseppe Meazza.