Spotkanie Cremonese vs Sampdoria zakończone wynikiem 0-1

Pierwsza połowa meczu między Cremonese i Sampdoria zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2022-10-24 16:30 na stadionie Stadio Giovanni Zini odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 11. Zmierzyły się ze sobą Cremonese oraz Sampdoria.

Gole strzelali: O. Colley 78' 0-1 M. Gabbiadini

Żółte kartki Cremonese: Leonardo Sernicola 67' Charles Pickel 69' Soualiho Meïté 74'

Żółte kartki Sampdoria: Omar Colley 6' Abdelhamid Sabiri 30' Bruno Amione 59' Manolo Gabbiadini 74'

Czerwone kartki Cremonese:

Czerwone kartki Sampdoria:

Sędzią głównym tego spotkania był Fabio Maresca, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Cremonese stawi czoła Salernitana, następne spotkania z drużynami AC Milan oraz Empoli a Sampdoria podejmie Fiorentina. Następne mecze zagra z drużynami Torino oraz Lecce.

Liczni fani piłki nożnej śledzą starcia ligi Serie A. Fascynujące futbolowe drużyny oraz piłkarze jak Leonardo Sernicola Omar Colley bardzo często zaserwowały kapitalnym sympatykom wiele przeżyć. Zmagania między zawodnikami ligowymi bywają bardzo bezkompromisowe, rzadko bywa, że są to spotkania nudne. Natrafiamy na nieczyste faule kończące się bardzo często pokazaniem żółtej kartki, przepiękne asysty oraz gole gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz oglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Serie A. Uczestnictwo takich drużyn jak Cremonese i Sampdoria z ligi Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadio Giovanni Zini.