Spotkanie Sampdoria - Verona zakończone wynikiem 3-1

Sampdoria - Verona wynik 3-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Sampdoria a Verona zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Dnia 2021-11-27 14:00 na obiekcie sportowym Stadio Comunale Luigi Ferraris rozegrał się interesujący mecz ligi Serie A kolejki 14. Zmierzyły się ze sobą Sampdoria i Verona.

Gole strzelali: A. Tameze 37' 0-1 A. Candreva 51' 1-1 F. Caputo A. Ekdal 77' 2-1 A. Candreva N. Murru 90' 3-1

Żółte kartki Sampdoria: Bartosz Bereszyński 56' Albin Ekdal 69' Morten Thorsby 70' Fabio Quagliarella 80'

Żółte kartki Verona: Davide Faraoni 65'

Czerwone kartki Sampdoria:

Czerwone kartki Verona:

Główny sędzia meczu - Lorenzo Maggioni, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Sampdoria zmierzy się już z Fiorentina, następne spotkania z drużynami Lazio i Genoa a Verona podejmie Cagliari. Następne mecze zagra z drużynami Venezia i Atalanta.

Kibice śledzą pasjonujące starcia, które tyczą się ligi Serie A. Liczące się zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Bartosz Bereszyński Davide Faraoni nieraz zapewniły fantastycznym miłośnikom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi zdarzają się zaciekłe, nie często bywa koniec końców, iż zmagania męczą. Obserwujemy efektowne sytuacje podbramkowe i asysty, nieprzepisowe faule kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem dodające wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego fana, aby śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Serie A. Uczestnictwo takich drużyn jak Sampdoria oraz Verona w lidze Serie A gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadio Comunale Luigi Ferraris.