Spezia kontra Sampdoria, wynik spotkania: 2-1

Spezia kontra Sampdoria, wynik końcowy 2-1. Dnia 2022-09-17 16:00 na obiekcie sportowym Stadio Alberto Picco odbył się interesujący mecz ligi Serie A kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Spezia i Sampdoria.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Spezia a Sampdoria zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

 

Gole strzelali: A. Sabiri 11' 0-1 T. Augello J. Murillo 12' 1-1 M'Bala Nzola 72' 2-1 E. Holm

Żółte kartki Spezia: Simone Bastoni 42' Viktor Kovalenko 59' Mikael Ellertsson 89' M'Bala Nzola 89'

Żółte kartki Sampdoria: Alex Ferrari 23' Gonzalo Villar 43' Mehdi Léris 69' Filip Đuričić 78' Jeison Murillo 89'

Czerwone kartki Spezia:

Czerwone kartki Sampdoria:

Sędzią głównym tego spotkania był Simone Sozza, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Spezia zmierzy się już z Lazio, następne spotkania z drużynami Monza i Cremonese natomiast Sampdoria zmierzy się z Monza. Następne mecze zagra z drużynami Bologna i AS Roma.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo kibiców śledzi potyczki ligi Serie A. Utalentowane futbolowe drużyny i zawodnicy jak Simone Bastoni Alex Ferrari nieraz zagwarantowały wspaniałym miłośnikom mnóstwo niezapomnianych emocji. Bardzo często obserwujemy nieprzepisowe faule, książkowe asysty i bramki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają zajadłe, nie często bywa, że potyczki męczą. Zachęcamy, aby śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać widowiska sportowe znakomitej ligi Serie A. Spezia oraz Sampdoria jak ich udział w Serie A gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadio Alberto Picco.