Sampdoria - Bologna, wynik meczu 1-2

Sampdoria - Bologna, wynik 1-2.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Sampdoria a Bologna wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Dnia 2021-11-07 14:00 na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris odbył się mecz ligi Serie A kolejki 12. Zmierzyły się ze sobą Sampdoria oraz Bologna.

Gole strzelali: M. Svanberg 47' 0-1 R. Soriano M. Thorsby 77' 1-1 M. Yoshida M. Arnautović 78' 1-2 M. Svanberg

Żółte kartki Sampdoria: Manolo Gabbiadini 33' Omar Colley 34' Nicola Murru 90' Albin Ekdal 90'

Żółte kartki Bologna: Aaron Hickey 11'

Czerwone kartki Sampdoria:

Czerwone kartki Bologna:

Sędzią głównym tego spotkania był Gianluca Manganiello, Italy. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Sampdoria zmierzy się już z Salernitana, następne spotkania z drużynami Verona oraz Fiorentina natomiast Bologna zmierzy się z Venezia. Następne mecze zagra z drużynami Spezia oraz AS Roma.

Liczna grupa kibiców śledzi niezwykle fascynujące starcia, które dotyczą ligi Serie A. Ciekawe zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak Manolo Gabbiadini Aaron Hickey systematycznie serwują wyborowym miłośnikom mnóstwo wspaniałych emocji. Zmagania pomiędzy drużynami okazują się bezkompromisowe, nie często okazuje się koniec końców, że zmagania męczą kibica. Ustawicznie obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką, idealne asysty czy sytuacje podbramkowe zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Warto więc przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić mecze futbolowe popularnej ligi Serie A. Sampdoria i Bologna jak ich udział w lidze Serie A zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadio Comunale Luigi Ferraris.