Dnia 2021-10-30 18:45 miało miejsce spotkanie Torino - Sampdoria - wynik 3-0

Torino - Sampdoria, wynik końcowy 3-0. W dniu 2021-10-30 18:45 na obiekcie sportowym Stadio Olimpico Grande Torino rozegrał się emocjonujący mecz ligi Serie A kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Torino i Sampdoria.

Po pierwszej połowie spotkania między Torino a Sampdoria wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

 

Gole strzelali: D. Praet 17' 1-0 W. Singo 52' 2-0 T. Pobega A. Belotti 90' 3-0 Bremer

Żółte kartki Torino: Bremer 29' Tommaso Pobega 50'

Żółte kartki Sampdoria: Radu Drăguşin 54' Kristoffer Askildsen 75' Julian Chabot 80' Antonio Candreva 84'

Czerwone kartki Torino:

Czerwone kartki Sampdoria: Adrien Silva 67'

Sędzią głównym tego spotkania był Francesco Fourneau, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Torino stanie naprzeciw Spezia, następne spotkania z drużynami Udinese i AS Roma. Kolejno natomiast Sampdoria z Bologna. Następne mecze zagra z drużynami Salernitana i Verona.

Bardzo często wierni kibice z dużym zapałem śledzą starcia, które startują w lidze Serie A. Fascynujące drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy jak Bremer Radu Drăguşin nieraz zapewniły pierwszorzędnym fanom wrażenia sięgające zenitu. Interesujące walki między drużynami futbolowymi okazują się zagorzałe, rzadko zdarza się, że są to potyczki mało interesujące. Obserwujemy efektowne bramki oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się bardzo często żółtym kartonikiem gwarantujące wspaniałe wrażenia z meczu. Zachęcamy, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi Serie A. Torino i Sampdoria jak ich udział w lidze Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadio Olimpico Grande Torino.