Salernitana vs Sampdoria, wynik spotkania 0-2

Dnia 2021-11-21 14:00 na stadionie Stadio Arechi rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 13. Zmierzyły się Salernitana i Sampdoria.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Salernitana i Sampdoria zakończyła się 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: F. Di Tacchio 40' 0-1 A. Candreva 43' 0-2 F. Quagliarella

Żółte kartki Salernitana:

Żółte kartki Sampdoria: Bartosz Bereszyński 24' Albin Ekdal 57' Julian Chabot 86'

Czerwone kartki Salernitana:

Czerwone kartki Sampdoria:

Główny sędzia spotkania - P. Giacomelli. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Salernitana zmierzy się już z Cagliari, następne spotkania z drużynami Juventus i AC Milan natomiast Sampdoria z Verona. Następne mecze zagra z drużynami Fiorentina i Lazio.

Kibice śledzą pasjonujące poczynania ligi Serie A. Utalentowane zespoły piłkarskie i piłkarze jak Bartosz Bereszyński często sprawiają wyśmienitym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Natrafiamy na brutalne sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem, idealnie wyliczone asysty czy sytuacje podbramkowe dodające smaczku całemu wydarzeniu. Walki pomiędzy drużynami bywają zażarte, bardzo rzadko bywa, iż zmagania nudzą. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych iśledzić mecze piłkarskie popularnej ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Salernitana i Sampdoria oraz ich udział w lidze Serie A gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadio Arechi.