Mecz pomiędzy Sampdoria i Spezia na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris - 2-1

Sampdoria vs Spezia zakończony wynikiem 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Sampdoria a Spezia wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2021-10-22 18:45 na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris odbył się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 9 pomiędzy Sampdoria a Spezia.

Gole strzelali: E. Gyasi 15' 1-0 A. Candreva 36' 2-0 M. Gabbiadini D. Verde 90' 2-1

Żółte kartki Sampdoria: Bartosz Bereszyński 44' Omar Colley 45' Antonio Candreva 57'

Żółte kartki Spezia: Petko Hristov 14'

Czerwone kartki Sampdoria:

Czerwone kartki Spezia:

Sędzią głównym tego spotkania był Michael Fabbri, Italy. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Sampdoria stawi czoła Atalanta, następne spotkania z drużynami Torino i Bologna. Kolejno natomiast Spezia zmierzy się z Genoa. Następne mecze zagra z drużynami Fiorentina i Torino.

Dzisiaj oddani kibice futbolu śledzą starcia ligi Serie A. Uzdolnione futbolowe drużyny i piłkarze jak Bartosz Bereszyński Petko Hristov często sprawiają wyborowym kibicom wiele przeżyć. Ustawicznie zdarzają się ostre sytuacje na faul, efektowne asysty oraz bramki zapewniające wyjątkowe wrażenia z meczu. Potyczki pomiędzy drużynami są bardzo zajadłe, nie często zdarza się, iż widowiska męczą kibica. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby oglądać spotkania sportowe ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Sampdoria i Spezia oraz ich udział w Serie A gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadio Comunale Luigi Ferraris.