Na stadionie Stadio Benito Stirpe odbyło się spotkanie między Frosinone oraz Genoa zakończone wynikiem 2-1

Dziś na Stadio Benito Stirpe odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Frosinone i Genoa, a zwycięzcą okazał się zespół Frosinone, który pokonał rywali wynikiem 2-1. Po wyrównanej pierwszej połowie, obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom gry, jednak to Frosinone wyszło z tego starcia zwycięsko. Zapraszamy do zapoznania się z pełną relacją z tego emocjonującego meczu.

Relacja z przebiegu meczu piłki nożnej

Mecz pomiędzy drużynami Frosinone a Genoa odbył się na Stadio Benito Stirpe w ramach 13. kolejki Serie A. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 14:00. Sędzią głównym tego starcia był Luca Zufferli z Włoch.

W 34. minucie meczu pierwszą bramkę zdobył M. Soulé dla gospodarzy, a asystę zanotował A. Oyono. Jednak już cztery minuty później R. Malinovskyi wyrównał wynik na 1-1, strzelając bramkę dla Genoa, a asystę zanotował M. Frendrup. Wynik do przerwy pozostał niezmieniony.

W drugiej połowie meczu, w 58. minucie Anthony Oyono otrzymał żółtą kartkę dla Frosinone, a w 66. minucie kartkę tę otrzymał Reinier. W drużynie Genoa kartki żółte zobaczyli Alessandro Vogliacco (6'), Stefano Sabelli (29') oraz Morten Frendrup (90').

Decydującą bramkę dla Frosinone zdobył I. Monterisi w doliczonym czasie gry, ustalając wynik na 2-1. M. Brescianini zanotował asystę przy tym trafieniu. Na koniec spotkania Morten Frendrup został ukarany żółtą kartką, a piłkarz ten zobaczył drugą żółtą kartkę, co oznaczało dla niego czerwoną kartkę.

Wynik końcowy meczu to 2-1 na korzyść Frosinone, które tym samym zanotowało cenne zwycięstwo. Następne mecze dla Frosinone to starcia z AC Milan, Torino oraz Lecce, natomiast Genoa zmierzy się z Empoli, Lazio oraz Monza.