Mecz Genoa - Cagliari zakończony wynikiem 3-0 na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris

W trakcie emocjonującego starcia drużyn Genoa i Cagliari, które odbyło się na Stadio Comunale Luigi Ferraris, kibice byli świadkami zwycięstwa gospodarzy wynikiem 3-0. Mecz zakończył się rezultatem 2-0 na korzyść Genoi po pierwszej połowie, a ostateczne trafienie ustaliło wynik końcowy. Starcie miało miejsce 29 kwietnia o godzinie 18:45 w ramach 34. kolejki Serie A.

Mecz Serie A: Genoa - Cagliari 3-0

Genoa pokonała Cagliari 3-0 w meczu 34. kolejki Serie A rozegranym na Stadio Comunale Luigi Ferraris. Gospodarze zdominowali to spotkanie, zdobywając bramki dzięki Thorsby'emu, Frendrup'owi i Guðmundsson'owi.

Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny przez całe 90 minut. Mimo że goście stawiali opór, to Genoa była zdecydowanie lepsza tego wieczoru.

Pierwsza bramka padła już w 17. minucie, kiedy to Thorsby strzelił gola po asyście Sabelli'ego, dając prowadzenie Genoi. Kibice oszaleli z radości, dopingując swoją drużynę do kolejnych sukcesów.

Genoa podwyższyła prowadzenie w 27. minucie, kiedy Frendrup skutecznie wykorzystał sytuację po podaniu Vásqueza, zaskakując bramkarza Cagliari. Gospodarze kontrolowali grę i zasłużenie prowadzili 2-0 do przerwy.

W drugiej połowie Genoa kontynuowała swoją dominację, a w 63. minucie Guðmundsson ustalił wynik na 3-0 po strzale z asysty Frendrupa. Kibice oszaleli z radości, widząc jak ich drużyna pewnie zmierza po kolejne zwycięstwo.

W trakcie meczu zobaczyliśmy także kartki dla zawodników obu drużyn. Shomurodov z Cagliari otrzymał żółtą kartkę w 58. minucie, a Augello w 72. minucie. Czerwonych kartek nie było.

Genoa teraz przygotowuje się do kolejnych spotkań z Sassuolo, AS Roma i Bologna, mając nadzieję utrzymać dobrą passę. Natomiast Cagliari zmierzy się z AC Milan, Sassuolo i Fiorentiną, starając się poprawić swoje wyniki po porażce z Genoą.