Mecz Lazio - Sampdoria, wynik 2-0

Lazio - Sampdoria 2-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lazio oraz Sampdoria zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2022-05-07 18:45 na stadionie Stadio Olimpico odbył się interesujący mecz ligi Serie A kolejki 36. Zmierzyły się ze sobą Lazio i Sampdoria.

Gole strzelali: Patric 41' 1-0 Luis Alberto Luis Alberto 59' 2-0 M. Lazzari

Żółte kartki Lazio: Elseid Hysaj 81'

Żółte kartki Sampdoria: Ronaldo Vieira 79'

Czerwone kartki Lazio:

Czerwone kartki Sampdoria:

Główny sędzia spotkania - Davide Massa, Italy. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Lazio stanie naprzeciw Juventus, następne spotkania z drużynami Verona i Fiorentina. Kolejno natomiast Sampdoria zmierzy się z Inter. Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczni kibice śledzą starcia ligi Serie A. Uzdolnione piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak Elseid Hysaj Ronaldo Vieira nieprzerwanie serwują wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej wiele emocji. Niesamowite zmagania pomiędzy graczami z ligi zdarzają się zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się, że są to potyczki statyczne. Obserwujemy bezwzględne faule zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem, książkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić spotkania piłkarskiej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Lazio oraz Sampdoria oraz ich udział w Serie A gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadio Olimpico.