Sampdoria - AC Milan, wynik meczu - 1-2

Sampdoria - AC Milan, wynik 1-2.

Pierwsza część spotkania między Sampdoria i AC Milan zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2022-09-10 18:45 na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 6 pomiędzy Sampdoria a AC Milan.

Gole strzelali: Junior Messias 6' 0-1 Rafael Leão F. Đuričić 57' 1-1 T. Augello O. Giroud 67' 1-2

Żółte kartki Sampdoria: Alex Ferrari 54' Gonzalo Villar 66' Fabio Quagliarella 90' Tommaso Augello 90' Mehdi Léris 90'

Żółte kartki AC Milan: Rafael Leão 17' Rafael Leão 47'

Czerwone kartki Sampdoria:

Czerwone kartki AC Milan: Rafael Leão 47'

Główny sędzia meczu to Michael Fabbri, Italy. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Sampdoria zmierzy się już z Spezia, następne spotkania z drużynami Monza i Bologna. Kolejno natomiast AC Milan z Dinamo Zagreb. Następne mecze zagra z drużynami Napoli i Empoli.

Wierni fani śledzą bardzo interesujące poczynania, które startują w lidze Serie A. Uzdolnione piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak Alex Ferrari Rafael Leão systematycznie zapewniają pierwszorzędnym fanom wiele przeżyć. Wspaniałe potyczki między zawodnikami są nader nieustępliwe, nie często bywa, że spotkania nas nudzą. Zdarzają się niezwykłe asysty czy gole, nieczyste faule gwarantujące wspaniałe przeżycia z meczu. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania sportowe znanej ligi Serie A. Sampdoria i AC Milan oraz ich udział w lidze Serie A gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadio Comunale Luigi Ferraris.