Na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris miał miejsce mecz pomiędzy Sampdoria i Salernitana zakończony wynikiem 1-2

Sampdoria kontra Salernitana, wynik 1-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Sampdoria a Salernitana zakończyła się 1-2. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

W dniu 2022-04-16 12:30 na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris odbył się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 33. Zmierzyły się Sampdoria i Salernitana.

Gole strzelali: F. Fazio 4' 0-1 P. Mazzocchi Éderson 6' 0-2 M. Đurić F. Caputo 32' 1-2

Żółte kartki Sampdoria: Stefano Sensi 89'

Żółte kartki Salernitana: Milan Đurić 20' Luigi Sepe 20' Federico Bonazzoli 49' Emil Bohinen 50' Franck Ribéry 79' Pasquale Mazzocchi 80' Luca Ranieri 84'

Czerwone kartki Sampdoria:

Czerwone kartki Salernitana:

Sędzią głównym tego spotkania był Paolo Valeri, Italy. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Sampdoria stanie naprzeciw Verona, następne spotkania z drużynami Genoa i Lazio. Kolejno natomiast Salernitana z Fiorentina. Następne mecze zagra z drużynami Venezia i Atalanta.

Fani futbolu śledzą poczynania w lidze Serie A. Mocne piłkarskie zespoły z tej ligi i piłkarze jak Stefano Sensi Milan Đurić raz za razem serwują fantastycznym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają zażarte, nie często bywa jednoznacznie, iż są to potyczki drętwe. Ustawicznie zdarzają się efektowne asysty oraz sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje na faul zapewniające niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Serie A i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Sampdoria i Salernitana i ich udział w lidze Serie A gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadio Comunale Luigi Ferraris.