Salernitana kontra Sampdoria, wynik spotkania 4-0

Dnia 2022-08-28 16:30 na stadionie Stadio Arechi odbył się mecz ligi Serie A kolejki 3 pomiędzy Salernitana a Sampdoria.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Salernitana a Sampdoria wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

 

Gole strzelali: B. Dia 7' 1-0 F. Bonazzoli 16' 2-0 B. Dia T. Vilhena 50' 3-0 L. Coulibaly E. Botheim 76' 4-0 B. Dia

Żółte kartki Salernitana: Pasquale Mazzocchi 26' Erik Botheim 84'

Żółte kartki Sampdoria: Fabio Depaoli 11' Tomás Rincón 79'

Czerwone kartki Salernitana:

Czerwone kartki Sampdoria:

Główny arbiter spotkania to Davide Massa, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Salernitana zmierzy się już z Bologna, następne spotkania z drużynami Empoli oraz Juventus a Sampdoria z Lazio. Następne mecze zagra z drużynami Verona oraz AC Milan.

Wierni fani futbolu śledzą starcia w lidze Serie A. Mocne futbolowe zespoły z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Pasquale Mazzocchi Fabio Depaoli częstokroć zaserwowały wspaniałym entuzjastom futbolu wiele emocji. Obserwujemy ostre sytuacje z faulem, książkowe bramki i asysty gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Cieszące oko potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się niezwykle nieustępliwe, nie często zdarza się ostatecznie, że spotkania przynudzają. To też warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich orazśledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Salernitana oraz Sampdoria w lidze Serie A zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadio Arechi.