Juventus - Genoa, wynik końcowy 0-0

Juventus - Genoa, wynik meczu - 0-0

Wczorajszy mecz pomiędzy Juventusem a Genoa zakończył się bezbramkowym remisem 0-0. Spotkanie, które odbyło się 17 marca o godzinie 11:30 na Allianz Stadium, nie przyniosło emocjonujących bramek, pozostawiając obie drużyny z jednym punktem w 29. kolejce Serie A. Oto krótka relacja z tego starcia.

Mecz Genoa vs Monza, wynik końcowy 2-3

Na obiekcie Stadio Comunale Luigi Ferraris dnia 2024-03-09 19:45 miało miejsce spotkanie Genoa vs Monza - wynik końcowy 2-3

Wczorajszy wieczór na Stadio Comunale Luigi Ferraris obfitował w emocje, gdy drużyny Genoa i Monza zmierzyły się w meczu 28. kolejki Serie A. Ostatecznie to goście opuścili boisko z trzema punktami po zwycięstwie 3-2, mimo że po pierwszej połowie prowadzili jedynie 2-0. Spotkanie to dostarczyło wielu niezapomnianych momentów dla kibiców obu drużyn.

Mecz Inter - Genoa, wynik końcowy 2-1

Inter - Genoa, wynik meczu - 2-1

Wczorajszy wieczór na Stadio Giuseppe Meazza obfitował w emocje podczas starcia pomiędzy Interem a Genoą w ramach 27. kolejki Serie A. Gospodarze zdołali wywalczyć zwycięstwo 2-1, utrzymując prowadzenie od pierwszej połowy, które ostatecznie przyniosło im pełną pulę punktów. Mecz ten odbył się 4 marca 2024 roku o godzinie 19:45, a kibice zostali porwani przez intensywną walkę obu drużyn na murawie.

Mecz pomiędzy Genoa vs Udinese 2-0

Na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris dnia 2024-02-24 19:45 odbyło się spotkanie Genoa kontra Udinese - końcowy wynik 2-0

W ostatniej kolejce Serie A doszło do starcia pomiędzy Genoa i Udinese na Stadio Comunale Luigi Ferraris. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-0, którzy już do przerwy mieli przewagę dwóch bramek. Spotkanie odbyło się 24 lutego o godzinie 19:45, a relację przygotowujemy 26 lutego, rano po spotkaniu. Zobaczymy, jakie wydarzenia miały miejsce na boisku!

Napoli - Genoa, wynik końcowy 1-1

Mecz między Napoli i Genoa dnia 2024-02-17 14:00 na obiekcie Stadio Diego Armando Maradona: wynik końcowy 1-1

W ostatnim spotkaniu Serie A Napoli podejmowało Genoę na Stadio Diego Armando Maradona. Mecz zakończył się remisem 1-1, pomimo że wynik na przerwę wskazywał na brak goli. Starcie miało miejsce 17 lutego 2024 roku o godzinie 14:00. Zarówno kibice, jak i eksperci byli świadkami zaciętej rywalizacji między obiema drużynami.

Salernitana kontra Genoa 1-2

Mecz pomiędzy Salernitana oraz Genoa zakończony wynikiem 1-2 na stadionie Stadio Arechi

W meczu 21. kolejki włoskiej Serie A drużyna Salernitana podejmowała na własnym stadionie, Stadio Arechi, ekipę Genoa. Spotkanie, które odbyło się 21 stycznia 2024 roku o godzinie 17:00, było pełne emocji i niezwykle zacięte. Ostatecznie to goście z Genoi wyszli zwycięsko z tego starcia, pokonując gospodarzy 2-1. Już od pierwszej połowy obie drużyny prezentowały wysoki poziom, a wynik na przerwę wskazywał remis 1-1. Po drugiej połowie to jednak piłkarze Genoi zdołali zdobyć gola, zapewniając sobie cenne trzy punkty.

Mecz pomiędzy Genoa kontra Atalanta, wynik końcowy 1-4

Mecz Genoa - Atalanta, wynik końcowy 1-4

Wczoraj, 11 lutego 2024 roku o godzinie 17:00, na Stadio Comunale Luigi Ferraris odbył się mecz pomiędzy Genoa a Atalantą w ramach 24. kolejki włoskiej Serie A. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Atalanty z wynikiem 1-4, po prowadzeniu 0-1 dla gości na przerwę. To było starcie, które dostarczyło wielu emocji i wrażeń dla kibiców obu ekip.

Empoli kontra Genoa, wynik końcowy 0-0

Spotkanie Empoli vs Genoa, wynik końcowy 0-0

W dniu 3 lutego 2024 roku na Stadio Carlo Castellani – Computer Gross Arena drużyny Empoli i Genoa spotkały się w ramach 23. kolejki Serie A. Mecz zakończył się remisem 0-0, a wynik na przerwę również wynosił 0-0. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 14:00.

Mecz pomiędzy Genoa vs Lecce, wynik końcowy 2-1

Spotkanie pomiędzy Genoa oraz Lecce zakończone wynikiem 2-1 dnia 2024-01-28 11:30

Dzisiaj na Stadio Comunale Luigi Ferraris odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Genoa i Lecce w ramach 22. kolejki Serie A. Zespoły stoczyły zaciętą walkę, która zakończyła się zwycięstwem Genoi 2-1. Wynik na przerwę był korzystny dla Lecce, które prowadziło 1-0, jednak Genoa zdołała odwrócić losy spotkania i wywalczyć cenne trzy punkty.

Salernitana - Genoa 1-2

Dnia 2024-01-21 17:00 miało miejsce spotkanie Salernitana kontra Genoa zakończone wynikiem 1-2

Dzisiaj odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Salernitana i Genoa. Mecz zakończył się wynikiem 1-2, a wynik na przerwę był remisowy 1-1. Spotkanie odbyło się na Stadio Arechi o godzinie 17:00 w ramach 21. kolejki włoskiej Serie A.

Mecz Genoa vs Torino 0-0

Mecz Genoa kontra Torino zakończony wynikiem 0-0 na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris

Wczoraj na Stadio Comunale Luigi Ferraris odbył się mecz pomiędzy drużynami Genoa i Torino, który zakończył się remisem 0-0. Spotkanie, które odbyło się w ramach 20. kolejki Serie A, nie przyniosło żadnych bramek, mimo że obie drużyny miały swoje szanse. Mecz przebiegał wyrównanie, a żadna z ekip nie zdołała zdobyć bramki ani przed przerwą, ani po niej.