Spotkanie Venezia kontra Sampdoria zakończone wynikiem 0-2

Venezia kontra Sampdoria, wynik końcowy 0-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Venezia a Sampdoria zakończyła się wynikiem 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2022-03-20 11:30 na obiekcie sportowym Stadio Pierluigi Penzo odbył się mecz ligi Serie A kolejki 30. Zmierzyły się Venezia i Sampdoria.

Gole strzelali: F. Caputo 24' 0-1 A. Sabiri F. Caputo 38' 0-2

Żółte kartki Venezia: Ridgeciano Haps 35' Thomas Henry 41' David Okereke 44' Gianluca Busio 63' Thomas Henry 86'

Żółte kartki Sampdoria: Abdelhamid Sabiri 35'

Czerwone kartki Venezia: Thomas Henry 86'

Czerwone kartki Sampdoria:

Główny sędzia meczu to Daniele Orsato, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Venezia zmierzy się już z Spezia, następne spotkania z drużynami Udinese i Fiorentina natomiast Sampdoria z AS Roma. Następne mecze zagra z drużynami Bologna i Salernitana.

Coraz częściej liczni kibice z entuzjazmem śledzą starcia w lidze Serie A. Mocne drużyny futbolowe z tejże ligi i zawodnicy jak Ridgeciano Haps Abdelhamid Sabiri częstokroć zaserwowały fantastycznym entuzjastom mnóstwo pozytywnych przeżyć. Systematycznie trafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone pokazaniem żółtej kartki, wspaniałe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zapadające w pamięć walki pomiędzy graczami ligowymi są bezkompromisowe, niezwykle rzadko zdarza się, że mecze nie są warte uwagi. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać spotkania piłkarskiej ligi Serie A i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Venezia i Sampdoria jak ich udział w Serie A zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadio Pierluigi Penzo.