Genoa - Sassuolo, wynik 2-1

Mecz Genoa kontra Sassuolo zakończony wynikiem 2-1 dnia 2024-05-12 13:00 na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris

Emocjonujący pojedynek na Stadio Comunale Luigi Ferraris rozstrzygnął się na korzyść Genoi, która w dramatycznym stylu odwróciła losy meczu z Sassuolo, wygrywając 2-1. Spotkanie, które odbyło się w ramach 36. kolejki Serie A, dostarczyło kibicom wielu emocji, zwłaszcza po przerwie. Mimo że pierwsza połowa zakończyła się minimalnym prowadzeniem gości, to druga część gry należała do gospodarzy, którzy pokazali charakter i zdobyli decydujące bramki, zapewniając sobie cenne trzy punkty w sobotnim meczu.

Mecz AC Milan kontra Genoa 3-3

Spotkanie AC Milan kontra Genoa, wynik 3-3

W jednym z emocjonujących spotkań ligi włoskiej Serie A, AC Milan zmierzył się z Genoa na stadionie Stadio Giuseppe Meazza. Mecz zakończył się remisem 3-3 po widowiskowej wymianie ciosów, która miała miejsce w ramach 35. kolejki. Pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 1-1, a kibice zgromadzeni na trybunach mieli okazję śledzić niezwykle wyrównane widowisko. Data meczu to 5 maja 2024 roku, a pierwszy gwizdek arbitra rozbrzmiał o godzinie 16:00.

Mecz Genoa vs Cagliari 3-0

Mecz Genoa - Cagliari zakończony wynikiem 3-0 na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris

W trakcie emocjonującego starcia drużyn Genoa i Cagliari, które odbyło się na Stadio Comunale Luigi Ferraris, kibice byli świadkami zwycięstwa gospodarzy wynikiem 3-0. Mecz zakończył się rezultatem 2-0 na korzyść Genoi po pierwszej połowie, a ostateczne trafienie ustaliło wynik końcowy. Starcie miało miejsce 29 kwietnia o godzinie 18:45 w ramach 34. kolejki Serie A.

Fiorentina vs Genoa 1-1

Mecz pomiędzy Fiorentina i Genoa na obiekcie Stadio Artemio Franchi - wynik 1-1

W dniu 15 kwietnia 2024 roku na Stadio Artemio Franchi odbył się emocjonujący mecz pomiędzy Fiorentiną a Genoą, w ramach 32. kolejki włoskiej Serie A. Pomimo zaciętej rywalizacji obu drużyn, ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1-1. Genoa objęła prowadzenie przed przerwą, ale Fiorentina zdołała wyrównać po wznowieniu gry, co dało kibicom wiele powodów do ekscytacji. Atmosfera na stadionie była gorąca, a zawodnicy obu drużyn zaprezentowali wysoki poziom futbolu, który przypadł do gustu wszystkim fanom piłki nożnej.

Genoa kontra Lazio, wynik 0-1

Mecz pomiędzy Genoa oraz Lazio dnia 2024-04-19 16:30 na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris - 0-1

W niedzielnym starciu Serie A Genoa podejmowała na własnym stadionie Lazio. Mecz ten, rozegrany 19 kwietnia o godzinie 16:30 na Stadio Comunale Luigi Ferraris, zakończył się minimalnym zwycięstwem gości 1-0. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, jedynego gola meczu zdobyli gracze Lazio, pozostawiając Genoę z pustymi rękoma. Spotkanie z pewnością zapadnie w pamięci kibiców obu drużyn.

Verona kontra Genoa 1-2

Verona - Genoa, wynik spotkania - 1-2

Wczoraj na Stadio Marcantonio Bentegodi odbył się zacięty mecz pomiędzy Veroną a Genoą, który zakończył się zwycięstwem gości 2-1. Pomimo wyrównanego wyniku 1-1 na przerwę, drużyna Genoi zdołała zdobyć decydujące trafienie, zapewniając sobie cenne trzy punkty w 31. kolejce Serie A. Spotkanie rozegrane zostało o godzinie 16:00 czasu lokalnego.

Verona kontra Genoa wynik 1-2

Verona vs Genoa, wynik spotkania 1-2

Wczorajszy mecz pomiędzy Veroną a Genoą w ramach 31. kolejki włoskiej Serie A nie zawiódł oczekiwań kibiców. Spotkanie, które odbyło się na Stadio Marcantonio Bentegodi, było pełne emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Ostatecznie to Genoa wyszła zwycięsko z tego starcia, pokonując Veronę 2-1 po golach strzelonych w drugiej połowie. Wynik na przerwę wskazywał remis 1-1, jednak ostatecznie to goście zdołali wywalczyć cenne trzy punkty. Spotkanie odbyło się 7 kwietnia 2024 roku o godzinie 16:00.

Mecz pomiędzy Genoa - Frosinone 1-1

Genoa - Frosinone, wynik spotkania: 1-1

W dniu 30 marca 2024 roku na Stadio Comunale Luigi Ferraris odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Genoa i Frosinone, który zakończył się remisem 1-1. Obie ekipy zaprezentowały wysoki poziom futbolu, co sprawiło, że kibice byli w pełni zaangażowani do samego końca, pomimo że wynik na przerwę wskazywał na remis 1-1. Starcie to było jednym z emocjonujących wydarzeń w ramach 30. kolejki Serie A.

Juventus - Genoa, wynik końcowy 0-0

Juventus - Genoa, wynik meczu - 0-0

Wczorajszy mecz pomiędzy Juventusem a Genoa zakończył się bezbramkowym remisem 0-0. Spotkanie, które odbyło się 17 marca o godzinie 11:30 na Allianz Stadium, nie przyniosło emocjonujących bramek, pozostawiając obie drużyny z jednym punktem w 29. kolejce Serie A. Oto krótka relacja z tego starcia.

Mecz Genoa vs Monza, wynik końcowy 2-3

Na obiekcie Stadio Comunale Luigi Ferraris dnia 2024-03-09 19:45 miało miejsce spotkanie Genoa vs Monza - wynik końcowy 2-3

Wczorajszy wieczór na Stadio Comunale Luigi Ferraris obfitował w emocje, gdy drużyny Genoa i Monza zmierzyły się w meczu 28. kolejki Serie A. Ostatecznie to goście opuścili boisko z trzema punktami po zwycięstwie 3-2, mimo że po pierwszej połowie prowadzili jedynie 2-0. Spotkanie to dostarczyło wielu niezapomnianych momentów dla kibiców obu drużyn.

Mecz Inter - Genoa, wynik końcowy 2-1

Inter - Genoa, wynik meczu - 2-1

Wczorajszy wieczór na Stadio Giuseppe Meazza obfitował w emocje podczas starcia pomiędzy Interem a Genoą w ramach 27. kolejki Serie A. Gospodarze zdołali wywalczyć zwycięstwo 2-1, utrzymując prowadzenie od pierwszej połowy, które ostatecznie przyniosło im pełną pulę punktów. Mecz ten odbył się 4 marca 2024 roku o godzinie 19:45, a kibice zostali porwani przez intensywną walkę obu drużyn na murawie.